8 Các câu trả lời

fitrah manusia beginilah, belum kahwin, belum mengandung sampai dah kahwin pun asyik dibanding² kan. Tak silap sy 5m mmg belum nampak perut yg ketara tapi semakin meningkat bulan nanti terus akan ketara double perutnya. Sy terbaca kat dlm apps ni juga. Sy masa 5 bulan pun kecik je mcm biasa, tapi alhamdullilah bila dah dekat 24w nampak sikit dah bump nya. Asalkan heartbeat baby ada, kesihatan mummy & baby okay kena persetankan je mulut org yg mengata. Yg paling berharga utk kita sbg bakal ibu adalah bakal anak yg sihat ♥️

sma mcm sya.sya org nya kurus ja.usia kandungan dh 18w5d.rmai ckp perut kecik.xnmpk.prnh sekali tu sya menagis sbb org kta perut kecil.tdi msa scan dkt klinik doktor ckp bby smua sihat lega sya dgr.doktor pun bgi nasihat dy ckp xpa puan asalkan bby puan sihat.dkt kk pun misi smua baik2.cuma org sekeliling kwn2 adik beradik jiran2 ja selalu persoal perut kecil.kurus boleh mengandung.

Sama la sis, sy 6 bln perut kecik. Jmpa org tegur perut, ehhhh keciknya perut kau. Mcm tak mengandung katanya, stress akuhhhhh kadang lepas je cakap. Biar la taknampak, tahu2 bersalin je nanti. Dah ngandung kecoh, tak mengandung kecoh, takfaham. Mcm kita ngandung menyusahkan hidup dia, hahahahahha.

sama lah sis saya pun 5m kecik lagi. orang kat pejabat selalu tanya mana perut terus rasa rasa perut saya hahahah sebenarnya ada ja tapi takkan nak ditunjuk tunjukkan. pakai baju longgar supaya selesa dan juga aurat kan bump ni hihi jgn la sis fikir sangat. yang penting sihat🥰

saya pun mcm tu msa anak first kena banding2 dgan kaka sy. sampai saya beranak perut kecik sj. tapi baby saya keluar 3kg lbih. biar orang nak kata apa, banding2 ke. asal ibu dn baby dlm perut sihat 🫶🏻 itu paling penting bukan mulut orang 😂

normal tu hehe. saya pon mcm tu jugak ramai ckp kecik tak nmpk. tapi suami lagi suruh pakai baju besar biar org tak nmpk lagi bagus sbb tu pon salah satu aurat perempuan. chill je 🤗

Kannn biar je nnt tahu2 bersalin je.

VIP Member

Kan. Sy pun 5m tak npk sgt perut nya. Slalu kalau order grab, mintak grab anta mkn smpai dpn pintu alasan prgnant, takut dia igt kita tipu dia lak. Sb perut tak npk lg 😂

selalu ank first sec mmg perut kecik... normal je tu... xde masalah pon

Câu hỏi liên quan