39 Các câu trả lời

Ye sis. Beruntung sgt alahan x lama boleh mkn mcm2😀. Sy dulu alahan on slalu. Tak off off smpai beranak.. 😂 5 bln air liur nak keluar je. Keje nak meludah je. Sampai baldi disisi😅. 6 bulan baru boleh makan nasi. 7 bulan lebih baru boleh bau masakan. Semua benda bau busuk even sabun mandi 😖. Berbulan2 mandi x sabun 🤣. Rambut pun xleh syampoo klu syampoo sehari la x bangun sbb pening bau wangi 😂. 8 bln lebih muntah hari2 🤮. Even dah boleh mkn nasi lepastu muntah balik. Makan buat hilang craving je pastu muntah balik 😭. Then bersalin 8 bulan lebih sbb xlarat dah nak menanggung. Baby kesian kt mommy dia kot 😁Itu pun pagi sblm g hosp muntah lagi. Mencabar betul waktu pregnancy. Huhuhu. Alhamdulillah Baby sihat even lahir pra matang 34 weeks 😊

Normal sis... sy trismeter 3 pun masih ada alahan sikit²... kejap ada kejap x dak...

Normal sis...saya masih lg alahan..nk masuj 4 bulan bru ok..skrg bru 8 minggu..

tp sy alahan krg byk dh

normal.bila hari xde alahan.sy mkn puas2.time tu je ada selera.

Sama gn saya. Kadang muntah kadang tak. Cuma nasi ja tak lalu lagi

Alhamdulillah. Saya baru 6weeks

VIP Member

Normal sis.. Sy pun cmtu. Ingtkan dh habis.. Rupanya ada lg. 😅

Yeke... Sy awal2 hr tu je teruk. Skrg kdg2 je muntah... Cumanya selalu kembung perut plak. Tp xde smpai demam... Kalau demam selalu tu better sis p cek klinik. Risau jgak kalau cmtu...

Normal rsanye sbb sma dgn sy..sy pn kdg muntah kdg x😅

Sma laa kte..sy pn bru 2bule

VIP Member

Normal sis... Sama mcm sy

Normal sis. Hope awk kuat yaa.🥰

Ya sis normal sy pun mxm tu