7 Các câu trả lời

Saya masa 28 week atau 26 week tu, kepala tak kat bawah lagi, uri pun tak naik lagi. Risau jugak la. So setiap kali saya baring saya akan tinggikan kaki(letak bantal). Banyakkan sujud (sy buat masa solat). Dan paling penting mind set saya masa tu, semuanya akan normal sebabnya baby akan berpusing dan memang akan berpusing selagi ada ruang dalam perut. Then scan 30weeks, alhamdulillah.. semua normal, uri dah kat atas, kepala kat bawah.. insyaAllah. Fikir yg baik2 ya mommy.. 🥰

sya 30w4d, sya sllu tdo sblh kiri . alhamdulillah kpla bby still kat bawa uri kat atas. ni sya baca-ii kat web la, dan dlm ni pun ada. biasakan diri tdo sblh kiri awk try, smbil-ii ckp la kat bby awk, stay je kpla kat bawa yer supaya snng nak kluar.

ikut apa yg saya baca,tu normal sbb masih ada ruang baby berpusing,tapi utk lebih detail sis tanya Dr nurses yg cek sis ya nanti

Normal. Haritu saya scan 28 weeks baby breech. Tapi doc kata normal sbb banyak lagi ruang utk baby berpusing.

sebaiknya soalan berkaitan tumbesaran baby, normal atau tak tu tanya terus kat doktor yg checkup awak.

ya betul, kdg2 ada yg balik dr checkup tanya kat sini normal ke tak itu ini lepas dengar doktor bgtahu update baby. kita ni bukan la taknak kongsi pendapat dari pengalaman tapi kan lebih baik tanya terus kat doktor, mereka lebih pakar😅

sya masa 28week kepala atas bila scan lagi 32w Alhamdulillah baby kepala bawah

normal tu, kalau 32w mungkin risau

Câu hỏi liên quan