7 Các câu trả lời

Masa first pregnancy 14w xbrp nampak lg.. saya dulu 3rd trimester baru nampak perut tu pn kdg org ckp perut tak nampak besar tp sy xkisah pun janji baby sihat membesar elok.. ni 2nd pregnancy 15w dh nampak baby bump..selalunya org ckp first pregnancy lambat sikit nampak

14weeks masih awal... doa yang baik baik. as long as masa checkup, perkembangan baby ok takde kelainan. then should be ok. ada sstgh ibu lambat nampak baby bump nya. mcm saya nak msuk 3rd trimester baru org tahu saya pregnant. enjoy yr pregnancy :)

normal ja puan...sya masa buka buku pink berat 42 ja..kemarin dulu timbang naik 46 kg..misi kta normal perut tk nmpk lagi..sya lebih kurang week mcm puan..lari beberapa hari ja..skrng selera kejap2 kerja nk mkn ja..sya badan mmg kurus tinggi 158 berat 42 kg..

Kalau 1st pregnancy mybe mmg lambat nampak perut mcm sy dlu pon lambat..now 2nd baby dh 14w perut dh nampak…doc ckp sbb dh pernah pregnant so baby bump 2nd ni lg nampak besar..hehe

Jangan risau, normal tu. Saya Sekarang dah 17weeks, perut masih flat juga. Ahamdulillah baby sihat. Different person, different pregnancy/baby bump

Ikot bdan rasanya.. x semua sama.. yang penting baby sihat.. mcam sya before ni berat 40 je .. sekarang 43/44.. adalah nmpak baby bump skit..sy baru 15w6d.

VIP Member

Hi sis. Sy pun bru 14w. Kurus kecik je. Perut nampak buncit je hihi. Sblm prgnant berat 39, skg dah 42.8kg hihi.

Câu hỏi liên quan