5 Các câu trả lời

Kalo kita selepas bersalin, nurse akn pakaikan pad bertali kat kita. Pad yg dorg punya, selepas pada tu kita pakai yg kita sendiri la..Kalo sy masa di wad, lagi senang pakai yg pad jenis pants..yg bertali tu xberapa pandai sangat..tapi sis better prepare je la pad yg pants byk skit sbb takut kena tahan wad..macam sy dulu, pad pants dah habis pastu minta suami belikan..stok pad pants byk yg hbis di kedai, terpaksa la pakai yg bertali.

kalau czer atau normal, madame ni boleh pakai. kalau satu lg tu, kalau emergency czer atau czer takleh pakai sebab nanti sakit nak tunduk untuk pakai

Yg madame ni bkn pad bertali kan? Nurse bgi je kan pakai yg madame ni?

Saya sblm ni pakai yg overnights wing je. X kisah la jenama apa. Sbb darah byk sgt & mudah nak bersihkan dan tak bocor sesuka hati 😂😅

Saya dah borong yang jenis pant punya. Saya tanya kawan2. Mostly recommend pakai pant punya lagi senang. Even yang czer pun pakai jenis pant.

Ohh yeke. Tu lah. Tgk mcm yg pants tu mcm senang. Tapi betul ke org ckp kt lr lepas bersalin tu nurse pakaikan kita pad bertali dorang punya?

Sy pakai pampers dewasa je sis.. sy czer.. tak selesa pulak pakai spender dgn pad.. pakai pampers dewasa tu selesa sikit tutup perut

Kalau normal sy tak tahu lah nurse pakaikan atau tak. Tp waktu sy czer nurse pakaikan pad bertali dri hospital sndiri.. just bgi spender je..