9 Các câu trả lời

tak pernah sangkut elokkk ja tapi minum 3x air gula hnya gara² berat bdan naik 2kg 🥲 result yng 3x minum air gula blum tau lagi, 9/12 dh refer doc pakar sbb nak scan kebesaran bby lagi, doc kata tu hari bby besar,12/12 ni result minum air gula 3x tu.. hrp² x sngkut la ..

Sy 1st mnum air gula sangkut dah.. tp gdm on diet jela.. yg kedua nurse ckap xperlu mnum dah sbb dri awal dah sngkut.. tp klu xsalah sy lepas bersalin kita kna mnum plak kot yg kedua.. rasanya la.. sis bleh confirm blik dgn nurse .. 😅

betul.. 7 mnggu lps bersalin kalau tak silap kne minum air gula balik untuk nk confirm takde sangkut kencing manis terus.. sy pun gdm on diet skrg

𝘀𝗮𝘆𝗮 𝘀𝗮𝗻𝗴𝗸𝘂𝘁 𝘀𝗲𝗸𝗮𝗹𝗶.. 𝘅𝗱𝗮 𝗺𝗶𝗻𝘂𝗺 𝗹𝗮𝗴𝗶.. 𝘀𝗲𝗸𝗮𝗿𝗮𝗻𝗴 𝗼𝗻 𝘂𝗯𝗮𝘁 𝗱𝗮..

saya banyak sipi-sipi sangat tp dr duk bagi peluang lagi 😂 saya tak kisah pun kalau start ubat kalau membantu lg terkawal sbb bila takde ubat ni kkdg banyak terbabas. taktau kenapa dr bg chance lg 😂

Sya mengandung dulu minum air gula sangkut gdm on diet .lps bersalin kena minum air gula plk . nanti nurse bagi tahu

sya first minum air gula 14week tak sangkut gdm pun kena repeat lagi sekali minum air gula 27week minum lagi 🥲

Kalau dah dr awal sangkut gdm x payah minum dah. Lepas beranak nanti pulak kene minum

Nurse kat KK suruh saya minum dua kali air gula. Alhamdulillah both takde gdm

klau dh sgkut x prlu repeat dh

kalau dh sangkut xde mnum lgi

thankyou!❤️

Câu hỏi liên quan