5 Các câu trả lời

Depends pd keadaan baby. Kalau lahir normal, berat ok x ada masalah, x ada apa2 komplikasi, kadang doc pantau sehari dua je. Doc akan treat mcm baby yg lahir cukup bulan. Kalau ada apa2 baru masuk NICU. Sy baru bersalin semalam, 36w. Bersalin normal, berat baby semua ok. Hari ni nak discaj dah.

kena cucuk dexa tak . berat berapa?

baby saya dah 50+ masih di nicu.. progress okay..skrg dah tkde apa.. dh off oksigen.. haritu kena ajar menghisap..dah pandai...tapi still tak kluar lagi..masih menanti kepulangan baby

tak.. spatutnya kena room in tapi doktor benarkan utk lawat hri2 sahaja.. stay dari pagi smpai petg

anak ke 2 saya sis 32mggu je tapi berat dan baby normal hari ni bersalin esok keluar dah .. depands on baby juga kalau semua ok takde sebab mereka nak tahan ..

sy bby twins. 34w ad bukaan 2cm.tp doc cucuk dexa. pastu ceaser 36w. lahir berat dua2 1.7kg..Alhmdulillah duk nicu 3hri,pstu dischrge.

saya pun baby twin sis.. tapi berat lahir 1.45 dan 1.33. so nak tunggu berat tu naik lama lagi😭😭 minta2 laa doakan saya punya baby cepat naik berat badan ye

depends on progress baby. ade my friend bby prem duduk 44hari je. ade yg bby prem duduk nicu 120hari.