3 Các câu trả lời

saya keguguran bulan 2 tahun ni, ketulan tu saya ada sampai hari ke 3 , maybe sebab bertungku jadi darah tak berketul dan cair ja macam darah biasa . saya bertungku sampai habis pantang , hampir tiap kali makan atau mandi, darah keluar dalam seminggu . kuantiti banyak dari kuantiti period biasa. mandi pulak mandi air suam² panas . berstokin tapi cara jalan saya tetap ganas sebabnya time tu dah tak sakit . kalau boleh masa pantamg jangan banyak bergerak sebab nya effect akan datang masa hari kita tua ataupun kedepannya nanti 🤗

Saya pun baru2 ada keguguran juga 23 Mei 2022.. Lepas 2 minggu keguguran tu xde bleeding dah.. 21/06/22, 1st period memang heavy sangat macam yg mula2 kita period, stop dlm seminggu.. 21/07/22 pun period heavy juga tapi stop dlm seminggu jugak.. & skg tengah pregnant lagi (ttc 3bulan tapi baru 2bulan dah lekat balik, harap2 kali ni kandungan ok) Jangan risau, itu normal tapi jika bleeding masih berterusan lepas seminggu dinasihatkan pegi klinik jumpa doktor ya..

tu darah period. bukan darah gugur lgi dah. darah ggur 2w je plg lama. mmg lps gugur darah tu akan ada yg berketul.