4 Các câu trả lời

Dugaan mengandung sis, saya pun sama. Alahan sejuk selsema hidung tersumbat segala tu dari belum tahu pregnant sampai la dah masuk 2nd trime ni. Mabuk muntah sampai 4bulan. Gdm on DC now bsp 2minggu sekali. Demam pun sama sebulan dua ni bila anak2 lain demam batuk saya pun take turn demam batuk. Saya doakan semoga asbab ujian yang kita tanggung ni dipermudahkan urusan kita melahirkan dan membesarkan nanti🤲🏻❤️

Amin2. Hrp mcm tu la. Hrp sgt cpt lega sbb sy mudah panik bila sumbat hdung

sy dr fisrt thu prgnant asyik selsema jaa smpai skrg dh 21 w ni slesema lg...kjp oky kjap slesema snstve plk rasa...mlm² plg sksa nk tdo sbb hdg smbat...sy pon ada jgk bgkak dlm hdg dia akn trtutup klau slesema kna plk sejuk² mmg nfs ikut mlut laa....doc kata tu normal utk sesetgh ibu ngndg mcm bawaan bdk kata nya...

Ha ah ok klau pkai tp tu la yg utk kcut kn tu ikot kn xleh pkai dlm jgka msa yg pnjg.

Hi sis 🙋🏻‍♀️ cuba try balm garlic baby tu , sapu dekat dada & hidung .. lpas tu tido bantal jgn rendah , semoga baik² je utk sis & baby ye

Saya pun tengah alami situasi yang sama hidung sumbat dari 4 minggu sampai la sekarang 16 minggu.. Pertama kali kena macam ni.. Susah nak bernafas dengan hidung.. Dah cuba macam² tapi nasal spray je boleh legakan kejap.. Itu pun kejap bernafas sebelah lubang hidung kejap sumbat balik.. Down jg hari² kena macam ni.. Saya cuma nak tahu, puan dah dekat due date ni masih kena lagi hidung tersumbat ka?

sye doakan sis dberikan kesembuhan &kesihatan yg baik.. mudah bsalin nanti.. aminn..

Tu la rsa lmbt je sari2 blalu😢