3 Các câu trả lời

saya baru juga jadi mommy tapi ni ikut pengalaman saya lah. 1. Baby swing - baby taknak duduk pun dalam tuuu 2. Breast pump - sebab saya full time housewife & tak pernah bengkak susu so memang jarang sangat guna breast pump 3. Barut - bagi saya, baby tak selesa pun pakai barut. Tapi masa baby saya newborn dulu, saya pakaikan je sebab ada mak saya 😂 4. Baby cot - dah terbiasa menyusu badan lepastu baby terus tidur. so saya tidurkan je dia kat sebelah saya (satu katil). sampai sekarang dah umur 1 tahun 2 bulan tak pakai baby cot

kannn. last last jarang kena bengkak susu. pam susu nya pun saya dah simpan dalam kotak 😂

VIP Member

Untuk 2 kelahiran anak sy, saya pernah beli automatic swing, bouncer semua sbab nak elak masuk buai..last2 tak guna pun sbab anak lagi suka sy dodoikan tidur dekat pangkuan baru letak atas tilam 😁…pastu kerusi makan baby pun sama..anak suka duduk atas lantai sndiri atau duduk atas saya masa makan..

napkin yg palinggg rasa tk perlu beli

napkin tk guna sgt. bg sy la. mahal pun mahal, tp guna sehelai dua. baik beli kain yg sehelai tu

Câu hỏi liên quan