4 Các câu trả lời

sy masuk hari ke 3 kuanrantin d rumah . nurse ckp kalau simptom teruk baru pg balik hospital utk report . setakat ni simptom sis sakit tekak dan flu saja . plan lepas kuarantin ni mau pg scan baby utk make sure everything ok . semoga cpt sembuh momy2 yg positive covid . insyallah kta kuat utk go through this .

* 27w bkn 26w 😅

kuarantin je mcm biase klau xde simptom teruk. habis kuarantin pergi scan baby tgk condition baby dlm perut. ofismate sy kena covid time tgh 8 bulan mengandung kuarantin mcm biase je di rumah. klau simptom teruk baru pergi hospital or ade bleeding ke ape

Saya baru je habis kuarantin , saya kena tahan wad sebab nadi laju 130++ and ada simptom sesak nafas , pening , sakit badan . Then 5 hari saya warded , nadi dah normal balik baru saya boleh discharged

sy nadi baru bangun 89... tapi skrg 110 tgh rehat² tgk tv.. klau ada pergerakan contohnya menyapu cecah 125 jga .. risau

mcm sy, sy g kecemasan check baby semua, darah semua ok, doktor sruh continue kuarantin kt rumah je, klau ada bleading, sesak nafas trus g kecemasan

oh .klau mcm tu kurang jga risau sy... skrg ok² dh..appn tq share info😊

Câu hỏi liên quan