4 Các câu trả lời

uishhh sy pernah alamai masa awal mcm tu. masa tgh pregnant 2 bulan. sy x mengurut x sapu ubt apa pn. cuma buat senaman ringan utk hilangkan sakit tu tp lama2 lepastu tetiba kaki kiri saya dri peha smpai betis jd biru ungu disebabkan darah beku. and now im pregnant woman yg antara rare case that is yg hidapi DVT #darahbeku. just bcs of that mula2 sakit kt pinggang blkg tetiba sakit tu pergi ke tulang punggung kiri and lastly taraaaa dpt darah beku one side kaki 🥲🥲 and skrg smpai hbis pantang kna inject ubt darah cair 2x sehari setiap hari. so i guess u should go check up lh about this. utk avoid maybe same case mcm i sblm terlmbt

saya sekarang mcm ni. kalau duduk atas permukaan keras lagi sakit, kena ada kusyen baru kurang sakit. kadang bila pusing badan, bila pressure kena kat point tu pun sakit. sakit dia mcm deep muscle pain mcm tu, kadang mencucuk. saya baca2 macam piriformis syndrome, tapi saya belum jumpa physiotherapist jadi tak sure juga.

Normal sis. Sy dari awal preggy sakit punggung belah kiri macam tulang tu terkehel ye 😂 nak bangun duduk semua macam kena strok 🫠 nak pulak urus anak2 yg aktif nak dukung bagai, memang gigil2 sambil tahan sakit 🥲

Normal kot sbb sy pon first mom pernh jgk rse sakit pnggung one side ..mcm urat tertarik tp xlama pon..wktu nk msuk trim2

Câu hỏi liên quan