11 Các câu trả lời

kalau saya dari preggy anak first saya makan maggie😅 ni ank second pun mkn jugak .. sbb mula2 nasi mmng takleh nk telan mee je dpt telan.. skrg ikut mood la nk mkn mkn .. mak pesan mkn je kalau nak.. tpi maggie tu mmng tak elok la.. cuma sy degil😂 nk mkn jugak

Sepanjang 5 bulan pregnant ni dah 2 kali saya makan maggi. Tapi saya share dgn husband. Makan buat rasa2 je dalam 2-3 suap pastu tambah sikit sayur2 buat hilang rasa bersalah tu 🤭

Boleh je nak makan buat lepas ngidam . Jangan lah hari hari tiap masa nak bedal maggie . Makanan tak sihat tu . Kalau tumis sendiri letak ayam letak carrot tu ok lah hehe

saya buat meggi tapi perencah dia saya xpakai, tukar kenapa serbuk kari daging tumis bwg putih bwg merah, letak sawi,karot n tomato.. bolehlah buat rasa2 😅

Instant food , fast food , proses food semua kene elak . Klu tringin stakat jamah je ok .. x elok . & penyumbang ketidaksempurnaan bayi klu amalkan ..

Boleh tp jgn jadikan main meals sebab takde zat. Recommended kalau letak sayur sekali dlm maggie tu

Dlu masa anak 1st kerap makan megi.anak lahir kena kuning sampai umoq 3 bulan baru hilang

buleh makan.. tapi jgn selalu.. buat lepas lepas je..

hahaha makan ajeee cuma jgn le hari hari

boleh je makan buat raso raso

Câu hỏi liên quan