12 Các câu trả lời

Anak 1st 37w 1d keluar.. 37w genap tu sy buat senaman untuk cepat kan baby turun,dn sy mmng mau baby cepat kluar tak nak 38w🤣🤣takut baby besar..malam tu waktu subuh jam 2am tiba2 ada bunyi pop macam belon pecah dekat rahim..rupanya ketuban pecah,terus besiap pg hosp ,petang nya jam 3.25pm selamat mlhirkan baby girl🤭🤭

Baby boleh balik..sehari je duduk dekat hosp baby boleh balik dgn ibu..

VIP Member

Anak 1st saya lahir 36weeks 2 days.. anak 2nd lahir 35weeks 3 days. Serik mommy nak beranak lagi. Memasing xsabar nak keluar awl 🥲 nak elak kena injection dexa, eh kena jugaaa😩 mak dia xboleh bjalan kot..😂 asl balik dr berjalan je dah nak beranak..

@hyra azri alhamdulillah tak kena tahan.. harini bersalin esknya balik dah..

TapFluencer

1st pregnancy baby twins. 36w4d . Sepatutnya induce 37w Tp dh turun tanda lendir + darah 36w3d, bukaan dh 3cm. Warded 1 mlm besoknya bersalin . Skrg anak ke3 masih songsang 34w

VIP Member

saya anak first awal keluar , 36w6d dah keluar , ikot orang kot sbb macam saya jenis aktif berjalan kuat sangat , mmg time baby keluar pon mudah jugak hehe

36 tu bby okey ke sis maaf tnya

Sy ank first awal due 12/12 keluar 2/12 , sy selalu ckp ngn dia awak kalau nak keluar keluar tarikh cantik yee 😆

sy anak first overdue 41 week. emergency czer. dh 9 cm baby mendongak plk🤣

sya 41week...4 hari sakit tp jln stay 2cm...terpaksa czer sebab baby da lemas...

baby first sy on time.. 😁 tapi sakit contraction tu seminggu..

Biasanya 1st baby lambat. Tapi depends jugak 😅 tak tentu dear

ank first biasa lambat.. 38 week ke atas sampai 41 week

Câu hỏi liên quan