10 Các câu trả lời

Saya pun dah 39w 4d, takde tanda. Tp 3 hari ni pinggang sakit sngt, nk bgn nk duduk semua sakit pinggang, hari ni rasa nak membuang tapi tak keluar apa apa. Nervous pulak. Tp tak sabar nk jumpa baby. Harap baby keluar sebelum tarikh serah diri❤️

saya dah 40w 4d . . pon tak ada tanda lagi mcm mcm dah buat sampai giveup jugak . . sabtu ni kena serah diri dah . . takut semua ada . . anak first 36w+ dah keluar , 2nd 37w+ . . no 3 ni seronok pulak dia ddk dalam perut . . 😭

Sama dgn sy... 40 week 1 hri... Khamis nak kena serah diri klu x tanda lg..

Saya dah 39 weeks 5 days #countingdays #babyjanuary #sabarituindah Taknak stress kan baby, if dia nak keluar Alhamdulillah❤️ kena sabar menunggu 😂 yang penting kena happy2 je, jangan overthinking💗💗

Sy PLK LG 5hari ank ke3..sblum ni awal..sama la asyik DPT Braxton Hicks je..entahlah yg KE3 ni lambat PLK..harap2 bersalin sblum serah diri je..

sy sepatotnya esok 27hb kena serah diri sbb gdm..tapi sy dh bersalin 17hb...36w4d..sy doakan smua bakal² ibu selamat bersalin ☺️

saya baru 37w 4 days pun masih bingung memikirkan bila baby mau keluar, takut nak serah diri😆

Saya pun dah 39w 3d masih seronok dlm perut lagi belum ada tanda2 bersalin. First Mom 🤰🏻

39w1d baby takmau keluar lagi , xde tanda ape ape . minggu dpn dh kne serah diri 🥺

sye 29hb serah diri , 30hb baby kne keluar dah . moga mudah urusan awk ye

saya rini dah 40w5d x nk kuar jgk esok dh kne serah diri first mom jgk

Samalah, takut n risau plk kalau2 kne ceaser, induce xpe lgi huhu doa jelah byk2 huhu

Sama saya 1st pregnant overdue doctor kata baby taknak keluar…

lps tu induce apa je kena

Câu hỏi liên quan