4 Các câu trả lời

cuba sis try makan kapsul mamom. lepastu konsisten minum susu kambing. makan roti, makan nasi dengan sayur air . and minum air masak banyak2. kapsul mamom tu boleh makan 2 biji ataupun 4 biji sehari. sy try konsisten mnum susu kambing makan kapsul tu mnum air msk bnyk2 makan roti ke apeke. alhamdulillah skrg sllu bengkak susu smpaikan ank sy xnk isap sbb bengkak sgt susu bdn. kapsul tu lebih baik isap pstu mnum air msk bnyk. insyaAllah akn ade susu.

Anak taknak tu sis pam tak? Kalau mcm anak saya taknak saya terus proceed pam je. Takut jadi makin drop kalau biar. Now dah 4m jadi epmom. Org kata epmom susah. Tapi bagi saya worth it.. Sbb saya tengok sendiri susu badan tu anak minum 3/4 oz sekali. Seronok kalau anak minum terus badan, tapi saya rasa saya lagi ok dia minum botol sbb abah dia boleh take over bila mama nak tidoo

TapFluencer

Try to eat healthy food, minum bnyk air, susu akan sentiasa ada. Mcm i, i susu bdn mmg kurang, i pam susu 3 kali je sehari tu pun total sekali pam dlm 4-5oz.. Sebb dh kerja lg2 anak i mmg tak DF la. So he slowly minum susu formula s26gold, which is ok asalkan anak kenyng dan sihat

pd sy la drpd awk beli milk booster ready made better awk try & error dulu makanan yg elok utk byk kn susu. cth nya sayur atau air. sebab setiap org memang x sama. risau dah beli tp x jadi

Câu hỏi liên quan