6 Các câu trả lời

macam saya jugak. nurse cakap keputihan je. kalau dah keluar darah pergi hospital terus. saya pon macam awak menunggu hari je ni 😂 semoga urusan kita dipermudahkan ♥️

amin , semoga urusan awak pun dipermudahkan . berapa week suda ? saya dah 39w+ masih takda tanda tanda lagi

saya pg pac . doktor cek cuma keputihan saja , skrg monitor , selagi air ktuban blm pcah, baby gerak ok . kena sruh di rumah sja dlu 😂 mungkin belum masanyaa

yaa saya pun cek keputihan saja , check bukaan pun takda lagi . baby shok duk dalam perut lagi hihi

Kalau leaking memang belum ada kontraksi,tapi kalau leaking campur dengan darah tu sakit yg teramat.Semoga di permudah ibu dan babynya ya.

betul sis . mcm saya juga kluar ketuban xsakit . skali kluar ketuban cmpur darah xbole bawa bincang sakitnyaa

Air ketuban ni awak. Pergi PAC terus. Good luck! Oh ya boleh set gambar ni ke NSFW. Thanks

mcm saya ni , sekali ni je. 11 am lepastu monitor smpai petang masih takda pulak haha

Awak apa khabar? Dah bersalin ke? Saya tiba2 keluar mcm awk ni

saya belum bersalin sis 😬 baby sedap duduk dlm perut lagi . dah pergi PAC doktor cek bukaan pun belum ada lagi . keputihan shj doktor kata

bahaya tak keputihan camni dah dekat² due?

taktahu nk cakap sis . tapi orang kata keputihan mmg bnyk keluar lagi lagi dah nak bersalin