6 Các câu trả lời

macam saya normal semua okay hb , bp kencing semua normal tapi due date 8.5 masih tak ad tanda . tp da mula juga rasa contraction tapi tak lamaa skjp je bila baring tdur hilang , so tggu tanda lendir coklat atau darah atau ketuban jelaaa risau kang kontraksi g hospital kne tgu lama pastu balik hmmm

semalam saya kena prank dgn anak ingt mengeras nk bersalin tiba tiba sy pun amik keputusan mandi dan tdur bila baring hilang terus sy pun tk berapa faham pasal contraction cuma ad ckp kena alert jika kerap tu tanda bersalin klu tk just tgu lendir dan air ketuban mmg terus g pac ya

sama wei.. tunggu pnya tunggu turun tanda tp takde juga.. tp kramp perut selalu ada lagi2 bila mlm.. klu tak beranak juga, 7/5 ni admit wad,8/5 msti bersalin sbb gdm on dc juga🥲

allahuuu 🥹🥹 semoga urusan awak dipermudahkann saya sampai minta suami bersama sbb tiada tanda lagi semoga ad bukaan bukan apa klu boleh tk nak bersalin paksa

sama lh sis..esk dh due..dh turun tanda drh tp ckit j..perut ade cramp jgk..klu msh blm sakit jgk 7hb last check up..11hb serah diri..smoga d prmudhkn urusan bersalin kita

macam saya masih tiada tanda apa2 darah lendir mucus plug pun tiada 8.5 if tk bersalin nurse suruh checkup doktor bg lg satu tarikh sbb sy normal tiada masalah if da bg tarikh tiada tanda juga bersalin paksa allahuu klu boleh tknnk paksa nak bersalin secepat mungkin 😭😭😭

Sama la sis sy due date 9/5 ni. Xde tanda juga n gdm on dc.. kena serah diri 8/5 ni kalau tak bersalin lagi.

semoga urusan awk dipermudahkan 🥹🤲🏻

Semoga urusan awak dipermudahkan . InshaAllah awak doin great ! 🥰

InshaAllah...Aminn

yaya due 12/5. Tapi serah diri 11/5. Gdm on diet juga

allahuuu semoga urusan sis dipermudahkan 🥹🤲🏻

Câu hỏi liên quan