6 Các câu trả lời

Sy tengok comment awak, awak cakap penah jatuh motor. Sy masa kecik2 dulu penah jatuh tepi kolam sebab selipar yang sy pakai tu terlalu licin. Effect sampai skrg. Kadang kalau duduk lama2 memang nak bangun tu sakit sangat. Sy tak boleh duduk dekat lantai lama2. Berdiri terlalu lama pun sakit.

haah tapi tak sakit pun masa jatuh tu...takut juga effect dia baru rasa skrng

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-4502306)

Boleh makan paracetamol. Saya pun alami masa minggu 4-6. Sekarang dah kurang. Doktor KK bagi pakai ubat sapu kt bahagian pinggang, cuma jgn sapu di perut. Amalkan cara bangun yg betul dari tempat tidur.

VIP Member

sama,, dah seminggu x boleh bangun sendri,, kena ada yg angkat ,, tulang belakang ni sakit macam patah,, nk dduk sakit, lagi2 kalau dah baring mmg x leh bangun dah, kena minta tolong je.

berat saya lepas bersalin ank pertama dah cecah 57 ke 60 badan mmg maintain xnaik x turun,, cuma tiba2 je hari pertama tidur lepas discharge hospital sbb alahan teruk,, balik umah tu tido esok tu tiba2 x boleh bangun, saya pelik n terkejut jugak dah kenapa tak boleh bangun ,tulang rasa rapuh mmg sakit sangat2 nk mengiring kiri n kanan,lagi2 tido terlentang, alhamdulillah sekarang dah ok,xde urut ke apa, jalan pon dah ok x membongkok,doc kata mungkin effect dari ubat masa kat spital n kesan kena drip,,saya pun xtau ,alhamdulillah sekarang dah ok membaik sendri, cuma alahan je lah masih ada🙂

banyakkan berehat sis...I pun sama🤭 berehat Dan minum air masak banyak..jangan duduk je..baring peluk2 bantal Dan letak bantal sebelah pinggang

ye ke,setengah orang ngam la sis..takpe banyakkan berehat

boleh. panadol paling selamat nak ambil

Câu hỏi liên quan