7 Các câu trả lời

Leps gugur kena pantang sis.. Mcm org bersalin .. Pakai stokin, berurut 1 hari je utk buang angin n sengkak sekali makanan jaga dulu sy mkn nasi putih bwg putih merah halia goreng, ikan bilis, ulam, air suam tu je selama 3minggu .. Ikutkan 2minggu je mak sy extra seminggu.. Bln 10 thn lepas gugur 8w.. Amik folik acid jgn miss.. Ni hamil balik alhandulillah baru 6w..

saya pernah keguguran sebelum ni. Nasihat saya jangan terlalu memaksa diri untuk hamil lagi. mmg keinginan kita nak anak cepat, tapi kena persiapkan diri dulu. berpantang dulu sis, berurut dan paling penting mindset kena relax. Nak bersama suami pun kena betul2 enjoy. take ur time sis. saya cakap berdasarkan pengalaman.

Sabar sis. Lepas keguguran kena pantang juga. Jangan paksa diri untuk pregnant dalam masa dekat. Kuatkan rahim dulu. Suami isteri makan folic asid. Kira waktu subur. Bila dah yakin, baru sis cuba lagi. At least rest untuk 3m. In Shaa Allah ada rezeki sis.

sis cuba ambil jus MamomHope sbb jus tuh untuk ikthtiar Hamil, sye daa minum 1botol Setengah Alhamdulillah lekat, sis kalau nak Sye ade nak jual sebotol RM60 je kalau ambil 3botol RM150 free UPT dgn UPK boleh PM Sye 01139883644

Kena pntang betul2 sabar insyaAllah rezeki allah nak bagi bila2 masa je 😊 .. saya setahun lebih tggu rezeki kedua lepas gugur yg pertama .. yg penting jaga makan usaha doa tawakal

pantang dlu sis. paling kurang 3 kali suci. amalkan makn sayur anak jagung tu sis... lain2 supplement x tau lah. Alhamdulillah sy lepas 3 kali suci, dah lekat. skang dah 17w2d

Urut utk betulkan kedudukan rahim..amalkan asid folik..

Câu hỏi liên quan