8 Các câu trả lời

Boleh je sis. Baby dia dalam rahim. Dalam kantung. Inshaallah Allah lindungi dia. Lagipun penis suami tak sampai rahim / tempat baby melekat pun. Sis kena banyak membaca atau tgok visual mcm mana bby tu terjadi. Plus boleh buang dalam juga. & banyak2 doa supaya Allah jaga bby kita.

doktor kate klau tak pernah gugur boleh je sis.. mcm sy pernah gugur.. so doktor x bg bersama suami.. lepas 20w baru doktor bg.. tu pon doktor x saran kn jgak.. doktor kate lg bagos lepas kn 28w..

depends condition sis. better to consult dgn Dr dulu. sbb saya ada baca2 bila prmpuan klimaks atau ada semen boleh trigger uterus contraction. better tanya Dr dulu ya, badan stiap org lain2 ketahanannya.

Boleh jer sis .tapi jngn buang dalam sbb sperm boleh merangsang janin dan boleh jadi salah satu sebab susah nak lekat dan keguguran untuk di awal kehamilan .

Saya pon pelik kenapa tak boleh bersama kalau tengah pregy..boleh je sis kalau nak lebih detail boleh je rujuk dokter..

sy bersama dri 6weeks lagi yg penting hati hati jangan lasak sangat .. lagipun bersama x hari hari🤣

Saya bersama since week 4 now 11week. Boleh sis.

Boleh je sis..

Xada apa effect ke ? 😅