6 Các câu trả lời

jgn terlalu aktif awal pregnancy, bykkan rehat, jgn angkat brg berat n jgn selalu buat posisi yg tekanan pada bahagian rahim cthnya mencangkung. klu bykkan rehat InshaAllah bhgn ari² tu lembut jer and jgn lama sgt perut kosong nanti angin sampai ke bhgn ari² tu sakit gak rasa.. take k sis..

ok..tq sis

saya pun 6 weeks...sama kdg mcm sakit tpi tk teruk tpi boleh buat kite risau 🤭 doktor kata normal...kalau terlalu sakit smpai tk boleh tido atau keluar darah baru doktor suruh call clinic bgtau..

oo...mungkin normal lh kn...

VIP Member

kena bykkan rehat k dan jgn angkat brg berat k. kena berjaga² juga k sis sbb masih fragile awal pregnancy.

ok sisss

Sy pun 10 weeks, baru tawu pregnant..sakit bahagian bawah perut..mcm nk period..hope normal la..

Hi smlm saya baru jumpa doc private, doc nasihatkan kalau sakit macam period tu kene refer doc..

saya pun 6weeks now, pun ada rsa mcm ni. mcm kita sakit perut period kan? tapi tak lama

klau saya, takde pulak sakit masa bngun tdur. aah, kdg je rasa sakit, dia mcm cramp gitu. mngkin normal, klau rmai rsa mcm tu. sya pun first time pregnant

saya baru nak masuk 6 minggu, kadang pun ada rasa sakit. dia datang on off.

normal ke sis? sbb sya baru first preg

Câu hỏi liên quan