5 Các câu trả lời

kalau makan pil perancang memang akan ganggu period sis.. ambil masa utk back to normal.. kalau sis buntu atau ganggu harian dgn suami bila nk bersama better sis stop ambil apa2 peramcang. maybe hormon sis makan masa utk stable. kalau bole rancang sendiri lagi baik. sy tk penah ambil apa2 perancang pun sbb byk kawan2 sy jadi mcm sis. sy rancang sendiri je.

itulah..sekarang nk stop makan apa2 just buat secara manual saja…rancang sendiri…sblum bersalin period normal je mcm biasa tapi lps dh bersalin..x tentu arah dh period..tq sis☺️

saya dulu ambik depo sekali je,darah nifas dengan periode sekali harung sampai 54 hari baru stop.. doktor cakap mungkin depo tak sesuai,saya tukar makan pil.saya ambik nordette,kena makan tiap-tiap hari, alhamdulillah sesuai,period tiap-tiap bulan ok.dah 2 tahun saya ambik pil nordette..kalau noriday,saya memang tak sesuai,jadi loya nak muntah...

oh yeke sis…nordette ada jual dkt famarsi ya sis? sbb sblum ni..kkm yg bagi je..😅

Sy mkn noriday, ok sis.. Cuma period sebulan jd 2x..try minta advice doc lain..memby yg ni x serasi dgn sis..

X sis, lps 7hari stop, period regular cuma sebulan tu 2x kena..

dapatkan nasihat doktor

mmg akan kacau period

yeke sis…bukan apa…period yg lama tu buat risau…😅 apa2 pun tq sis👍