5 Các câu trả lời

rasanya kalau habis daraj nifas n luka dah sembuh, boleh je bersama..ikut keadaan awak sis...kalau awak masih trauma..boleh je tolak ajakan suami tu, pikir badan sendiri dulu..sbb badan kita niey nak pakai lama...kalau saya..saya yang nak minta bende2 tu, tapi suami pulak yg risau..tunggu anak dah besar sikit baru bersama🤣 padahal time mengandung sya x bersama ..cuma waktu nak dekat bersalin baru bersama..sbb awal2 mengandung tu sya bleeding, dr x bagi bersama..sampai dah 7bulan lebih...so mmg x bersama langsung sepanjang tempoh trim 1 dan trim 2..trim 3 bersama sbb nak bersalin..lpstu dh habis pantang saya ajak..dia x mau..alasan nya risau jahitan terbuka..sbb dia pun ada dalam LR ..dia tgok sendiri macam mana baby keluar apa semua..bukan saya yg trauma..dia pulak yg over trauma😂

klu sy, sy akn terus terang yg sy masih takut. but sy akn cuba penuhi pmintaan pasangan dgn buat secara oral. sbb bg sy, xsemestinya intercourse semata. ada cara lain juga as long as pasangan puas.

kalau ikutkan takda pun sampai 100hari, bila kita da abis darah nifas, da bersih tuh bole ja bersama. tapi kalau kata awak tak berani , takpa la, suami mst faham . tambah kalau normal lagi la scary.

maaf ya tanya, boleh share tak gaya macam nak tu mcm mana. saya pun tgh dalam pantang ni huhu

Oral sex je sis. Pantang dulu. Jgn mudarat diri sendiri nyesal kemudian hari