8 Các câu trả lời

saya mcm awak jugak sis. saya 33 weeks rasa serabut je pdhl x fikir apa pun.. semua benda x selesa, 2 minggu ni tidur x kena langsung 3,4 pagi terjaga.. makan alhamdulillah selera je sbb dah 7 bulan kena alahan teruk, 8 bulan ni selera mendadak.. cuma bila malam tu stress lain mcm x selesa, ke kanan tak kena ke kiri x kena… jgn ckp buat kerja, 1 kerja pun susah nak buat sbb dh penat n x lrt… kalau paksa nnt muntahla, lgi 1 saya ada sakit ulu hati hari2 since 20 weeks… fuhh dia punya sakit pedih woii.. cuma apa sy buat main hp je la n baring… kkdg bosan.. nak jalan2 x lrt dgn kt luar panas lgi.. haha x fhm dgn diri ni kkdg…

tula complicated betul situasi skrng ni smpai diri sendiri pn xphm kenapa jd mcm ni. mebi kita terlalu letih kot

You are not alone sis. Sy 32w, sy pon perasan sy salu rasa berdebar, tak sedap hati. Rasa nk baring je. Husband ajak layan movie pon sy malas. Sis cuba jgn layan sgt ye, cuba cari something yg buat sis happy. Kalau mummy stress, nnt jantung baby pon laju. Take care ye sis

yelah. mungkin perubahan tubuh bdn buat kita xselesa, so emosi pn jd xtentu arah..dgn xcukup tdonya kan. tq sis..

Saya pun ditempat yg sama🥲🥹 31weeks juga. Terlalu bnyk fikiran. Followup kaunseling utk anxiety tu pun malas nak pegi. Rasa lemah lemas semua gelisah smpai x tdo malam. Be strong ya

tq sis. semoga kita semua kuat melalui fasa ni.

sy pun tgh mengalami sis. nak menyinga je. semua tak kena😅 mybe sbb hormon kot lagi pulak dah masuk 3rd trimester kan. in sha Allah moga yg baik2 buat kita semua ya.

sy ingt sy sorg je..rupa nya ramai juga ya..dengan perangai anak sulung lg..sampai menangis tersedu sedu kita dibuatnya..hmm

sy rasa lepas luah kan sikit perasaan kt sini,rasa lega sbb kita xkeseorangan walaupun yg respon bkn lah org yg kita kenal. tp memahami n rasa bnda yg sama. semoga kita semua kuat menghadapi fasa ni.

Same dgan syee. Tngah alami skrang 😔 semalam xleh tido. Mcm2 position tido dh. Smue xjalan 🤦🏻‍♀️

betul..xtau nk tdo mcm mne..semua xselesa. huhu..

saya pom sama sis serba tak kena , asyik terjaga je .Rasa nak marah orang lahh .Tapi sabar jelahh

kan .tp kne sabar j la

ajak husband pg kk.

bru lps cek up kk. ok j semua. kita yg stress kot sbb letih.

Câu hỏi liên quan