8 Các câu trả lời

Saya baru je kehilangan baby dalam perut yang dah dekat 34weeks masa November lastyear. Rasa macam baru semalam je hilang dia. Dan sekarang Allah bagi rezeki preggy balik, saya pun ada perasaan trauma tu. Lagi seram bila fikir nak detail scan nanti. Jom kita doa sama sama semoga Allah melindungi dan memudahkan urusan kita 😘

Sama saya gugur 30/9/22 , baru pregnant balik skrg 5w2d . Rasa trauma tu ada tapi always bnyk berdoa supaya baby kuat kalini . Saya tk scan lg sebab nk tunggu hujung bulan . Yg gugur thun lps pun esoknye saya nk scan hri sebelum dh gugur . Mmg risau 🥲🥲 Koranh doakan bby saya kuat ya 💓

Sahabat saya pun begitu juga. 2x gugur. Bulan 2/2022 & 5/2022. Bulan 8/2022 lekat dah balik. Dah nak bersalin dah. Biasanya lepas keguguran, mmg kita subur. Jadi, atas asbab tu, Allah izin ada nyawa dalam rahim kita. Syukur alhamdullillah.

Insyallah ...aamiin...

inshaAllah doakan yg baik2. Sy 2x ggur (2019, 2020). pregnant balik ogos 2021, bersalin jun 2022. ni skrg terbabas mengandung semula. Sy masih risau juga sbb pregnancy lepas emergency czer. bdn xsempat nk heal lg.

Sama cm i,, i misscarriage bln 2/2023, and now dh 5weeks just c confirm lgi betol ke x pregnant.

Sama...hujung bulan ni baru p scan balik..

Saya keguguran bulan 12 hari tu. Ni dah pregnant 4 minggu. Risau jugak 😅

Kan..nanti dh 2 bulan bru scan balik...ari tu masa 5 minggu baru nampak kantung..berharap la kandungan kli ni sihat..

sma dgn sy.. sy gugur 6/11/22..ni preggy lg.. dh msuk 6w4d...

ok je insyallah..geng la kita

Dh brpa week?awk dh scan ke