7 Các câu trả lời

Period sis regular? Kalau period regular (28days) biasa hari ke 14 selepas hari pertama period tu baru waktu subur. 2-3 hari selepas period habis rasanya belum sampai waktu subur. Peluang untuk hamil sangat rendah. Sis try study kitaran period and anggaran waktu subur ya. Boleh google2 untuk dapat kan info. Kalau irregular period, sis boleh try guna opk test. ☺️

awak thu kira wktu subur tk? mcm saya dulu tktahu. tahu tpi tkfhm. saya ingtkan 14hri selepas period tu wktu subur. tpi saya silap . rupanya 14hri sebelom period akn datang. awak try cri peluang cd13,14 dan cd15,16 dan cd18,19 dan cd20,21. ni yg saya buat 2kli pregnant. untuk yg period teratoq cd28-35

selepas period mungkin belom waktu subur. peluang nk pregnant rendah. kalau bersama time awak subur. peluang nk pregnant tu tinggi. boleh plan next husband balik pastikan awak bersama waktu awak subur

Sis try guna apps yg boleh estimate bila waktu subur sis. Kalau period regular lagi mudah nk estimate. Kena tahu date last period & period cycle. Tp itu estimate shj tau. Lebih accurate kalau guna opk

stakat nk cbe tu bley sbb sperm bley btahan 5 hri dlm bdn & ovum bley btahan 24 jam.. cuma nya high chance ble bsama bila sis btol2 subur..

belum waktu subur peluang utk pregnant tu sgt rendah sis..

kene tahu dlu waktu subur