16 Các câu trả lời

Betul saya pun excited and nervous tapi macam tak tahu nak ajak siapa share excitement takut orang cakap beriya tapi tak pe la kan sebab baby first kita mesti la excited 😂 Saya due 21 sep insyaAllah hari tu check berat baby 32 weeks around 2kg. Next check up 34 weeks. Doakan saya di mudahkan urusan bersalin and saya doakan semua mommies dekat sini di mudahkan urusan jugak amiin

arini 33w6d n mayb kene besalin on 37w..before ujung bln 8.... lau ikut kan 12 sept my due..currently my baby only 1.4kg++.. sb baby iugr.... semoga sy n baby selamat dilahirkan.... dah la yg ne pregnt ttbe ada gdm😀 before this xdek..

saya pon due 9.9 sekrg da 34mingu 2 ari ,mngu lpas checkup kata berat da 2.1kg .. saya da kerap sakit contrction tipu ni .. sekjap ada sekjap takde .. kadang kaki tangan mngigil x ckup nafas .. anak yg ke 4 tp ni la first pngalaman rasa cmni

Semoga dipermudah segala urusan mumy2 semua❤️ Sy pun excited + nervous anak no 2 gap dgn sulung 5tahun tapi rasa mcm anak sulung pulak. Nurse cakap mybe gap lama sgt😅 Apa semangat ya mumy2 semua💪🏻

due sy 17/9. nervous, excited tapi takut jugak hahah. baby pun dah berat 2.1kg 33w, kepala pun dah ke bawah dari 28w. hopefully tak keluaq awai sgt la sbb nak foodhunting before berperang dan berpantang 😂

2.9 🥰 Excited tp nervous tu lg byk dr excited hahah. Sbb ni pregnancy i yg ke-5, first baby. Semoga dipermudahkan urusan bersalin kite semua ya. Baby n mommy sihat2 semua. Amin💞

due kita sama . berat baby 2.4kg . next app kk 2/8 . tp baby saya belum pusing bwh lg masih melintang . nanti app hosp 16/8 nak scan lg . Moga dipermudahkan urusan kita semua .

Due 1/9 tp kene bersalin awal sbb gdm on metformin😂 x sabar jgk walaupun ank ketiga😂 moga urusan kita semua dipermudahkan

saya due 24.9 tp kena masuk wad 10.9 klau blum bersalin .. saya ada gdm on insulin n ubat.. esok bru nk scan..

Saye bru scan semlm 32 week berat bby 1.8kg. Sye ade gdm on ubat & insulin. Next checkup 36 week nanti.