52 Các câu trả lời

12/10 ank first . tnya mak ii ada yg ckp klau ank pertama ni biasanya awal . ada yg cakap anak pertama ni genap ii minggu haish taktau la ye 🤣 takde pengalaman berdebar debar . semoga allah permudahkan segala urusan kita ibu ii yg nak bersalin bulan october ni aamiin 🥰

Saya due 19/10 , skrg warded sebab contraction baru 33weeks . Bukaan 1.5cm masih lg sama dari semalam . Doc proceed untuk next checkup . Barangkali sy bersalin hujung bulan 9🤣🤣🤣 baby x sabar nak keluar la agaknya🤣🤣🤣🤣

sy 28.10 tp rsenye bln 9 kot baby kua sbb hri merdeka dh 2 kali contraction baby prank🤣🤣🤣 skali elok je dy duk tendang2 and xnk kua lg. lately dh start sakit2 bwh perut. nmpknye cm xsmpai kot bln 10🤣🤣🤣

due sy pun 28/10,dah 3 kali d datangi kontraksi palsu...hrp2 baby keluar cukup bulan jgk la...sy pun ada gdm jgk🥴

Saya 17/10. Tapi tanda2 dah ada, perut dah jatuh, baby memang kepala dekat bawah dah, malam merdeka dia kasi mommy contraction palsu, tersandar mommy tepi dinding ye terkejut sakit haha

4/10 .. tpi skang sy da start rasa sakit bawah perut .. jln mcm penguin .. jumpa doc beliau bgtau skit sbb postur badan/pgerakan sy .. xtau la tu normal ke tak

sy due 2/11.. skang bru bln 9.. tp baby dh mngeras.. nurse ckap mngkin sy trberanak awl.. npak mcm baby ready nk kluar.. so brg2 kena siap2 msuk dlm kereta awl..

sy harap2 baby lahir ckup bln.. 37week pom dh ok.. ni bru 31 week.. rsau

saya 30/10. masih aktif lagi boleh bersukan. harap betul bulan 10. hihi umi rindu nnt dalam perut. semoga semua dimudahkan 🤲

4/10 tp tanda2 dh ada kerap sakit perut, perut pun asik mengeras je baby aktif malam sampai nampak bentuk tangan tu 🤭

Aminn allahum amin sis in shaa Allah ❤️ semoga sis dipermudahkan dan selamat melahirkan ya 😘

saya due 9/10 uhuhu hari malidur rasul agaknya.. tapi agaknya mcm x smpai due ni🤣🤣 mcm ada dh rasa2 sakit

21/10. Tp sy rasa2 mcm bln 9 je sy trberanak 😅🤌🏻 GDM on diet control

saya 17/10.. tapi 2/10 dh kena serah diri ...gdm on ubat