Perancang terbaik

Hi ibu ibu.. saya first time nak pakai perancang.. tapi tak tahu yang mana terbaik.. dah buat appointment iucd.. boleh bagi feedback tak pakai iucd kat klinik kerajaan okey ke tak.. banyak yang kata tak okey

2 Các câu trả lời

IUCD, atau "intrauterine contraceptive device", adalah salah satu jenis perancang keluarga yang popular. Bagi sesetengah ibu, pengalaman menggunakan IUCD di klinik kerajaan mungkin berbeza. Namun, keberkesanan dan kesesuaian IUCD bergantung kepada kesesuaian individu. Anda boleh mendapatkan maklum balas yang berbeza dari pengguna lain. Sebaiknya berbincang dengan pakar kesihatan atau doktor anda untuk mendapatkan nasihat yang terperinci berdasarkan keperluan anda sebelum membuat keputusan. Semoga anda dapat membuat pilihan yang terbaik untuk diri anda. https://invl.io/cll7hzz

Saya pakai iucd tapi diklinik swasta Doctor kata ada beza jenis iucd di kk dengan swasta tapi beza apa saya tak pasti So far saya pkai dah 3tahun alhamdulillah okay Terbaik Recommended Murah Tak sakit Tak ganggu hormon

6d trước

boleh tahu klinik swasta mana ya