5 Các câu trả lời

alhamdulillah..dapat jugak awak 2 oz..saya 1 oz ja.. hari ni baby dh sebulan.. mmg dari awai terpaksa campur dgn susu tepung.. tapi orang cakap, kena keja keras sikit, kena rajin susukan anak, supaya 'demand' tu ada.. n susu akan terhasil bnyk.. pastu klu pam, atleast 20min (10min pertama-foremilk cair, 10min lepas tu-hindmil yg pekat. hindmilk tu boleh kenyangkan baby.. semoga kita semua diberi rezeki utk susukan anak lebih lama

saya pun first time jadi mom malam sampai rumah anak nangis sampai saya pun ikut nangis sbp air susu kurang sangat,, susu formula pun txda ,, gelabah anak akan sakit sbp nangis teruk , tx tdo sampai subuh layan anak nangis ,, pagi tue mentua call and suruh minum sup lokan memang berkesan. awak try dlu mana tw berkesan dengan awak pula. smga sharing ini bermanfaat🙏

yaa sis ,, sis boleh sesrch images di google..

ayam rebus campur papaya muda.. jangan campur apa2 bumbuh hanya garam dan aji saja.. 2.lokan rebus .. lokan tue cuci bersih dan rebus je .. saya amalkan yg neah 2X memang sentiasa baby kenyang..

Cuba try milk booster. rebus kurma merah, goji berry, longan kering & halba. amalkan

minum horlick insyaallah susu banyak dan pekat..

Câu hỏi liên quan