7 Các câu trả lời

Dah boleh nampak dah jantina sekiranya baby kita tak tutup bahagian kemaluan dia dengan kaki..sy dulu masa anak 1st buat detailed scan waktu 22weeks, memang nampak jelas jantina dia..sekarang tgh pregnant ank ke2, baby tutup bahagian kemaluan dia..siap bersilang kaki lg xnak kasi tahu dia jantina apa..tunggu nak buat detailed scan, mgkn akan tahu jantina anak 2nd nie.

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-4501430)

Confirm2 dah boleh nmpak sis.. awak dah trimester ketiga tu.. sy yg trimester kedua pun rse mcm nk melompat- lompat dah x sabar nak g scan tengok gender🤪

ye kee wahhh tpi sya 5 buln scan blom nmpak sis .. dia tak bagi nmpak hahah insyallah buln3 ni sya pi scan lgi ikut tarikh yg dokter bagi .. minta !! baby bagi keja sama kat mommy n daddy😅

Saya bru ja check time 19 minggu... baby kepit kaki tp doc tekan2 perut suma then baby tunjuk jugak... silaaa p check... hehe

Dh boleh nmpk dh tu, saya pgi waktu 5 bulan dh boleh nmpk. Nnt lmbt2 baby dh besar sgt lg susah nk nampak pulak

Selalunya gender 20weeks dah nampak. Kalau dah 7 bulan lagi senang nak tengok gender baby sbb baby dah besar.

saya 18weeks dah nampak jelas jantina dia. 22weeks buat details scan pun nampak jelas

mungkin lain orang lain hihi, takpeee inshaAllah 20weeks dah boleh. kalau scan swasta saya rasa dah nampak nt

Câu hỏi liên quan