6 Các câu trả lời

Saya overdue sis, sepatutnya due semalam 13/3, tapi Dr bagi option kalau nak bersalin paksa di swasta kalau nak sebab Dr di swasta takkan biar kita overdue lama lama. Saya pilih bersalin secara paksa harini sebab saya ada anxiety jadi saya anxious keadaan baby di dalam. Kebetulan buat ctg untuk check jantung baby dan contraction, contraction dah ada walaupun saya tak rasa apa apa. Rupanya mengeras saja itupun tak sakit. Dan tak ada tanda lain. Alhamdulillah selamat bersalin malam ini. Semoga yang baik baik saja untuk sis dan baby ye in shaa Allah 😊

saya due 13/3, sekarang dah 40w2d belum ada apa2 tanda lg. Dr bagi sampai 19hb untuk tunggu tanda, kalau tak kena serah diri. semoga urusan kita semua dipermudahkan🤗

saya due 15/3, dapat tarikh serah diri 21/3, semoga dipermudahkan urusan kita semua bersalin normal tanpa koyak dan jahit, ibu dan baby sihat2

aamiin3.. smiga urusan kita smua dpermudhkan..

saya sis..spatotnya due sy 11/3..tp still xde tnda..jd doc bg surat serah diri 15/3..hari ni la..😭😭

Moga Allah permudahkn urusan bersalin ibu2 semua hendakNya... Aamiin

saya 13/3 due date, 22hb kena serah diri if tak besalin juga, harap² baby kluar sblom serah diri 😁

sis Faja dah besalin ke?

SMA la sis, sy pun overdue date 14/03, semoga kita d permudahkan bersalin normal dan slmt ibu dan ank

ada dpt trikh serah diri ke sis? insyaAllah smga slmt smua ea..

Câu hỏi liên quan