DOAKAN SAYA DAN YANG LAIN .

hari² baca and tengok perkembangan group ni .. seronok tgk org post UPT , SCAN and BABY bum , harap saya dapat merasai detik itu jugak .. masih TTC lagi .. belum ada rezeki sy ..mintak doa ibu² semua ye , mana tahu atas doa ibu² semua dpt memberi sy semngt dan termakbul apa yang sy hajatkan .. doa yang baik² inshallah , amin .

78 Các câu trả lời

Aaminn.. Allah Ya Mujib.. Allah adalah sebaik2 perancangan.. Sentiasa mintak ngn Dia.. Allah suka org yg merayu n meminta ngn Dia.. Yg penting don't give up sis.. ❤️

Sy dan suami 6 tahun menunggu. Akhirnya sy hamil sudah 7 minggu tanpa disangka2... Alhamdulillah... Rezeki Allah yang tidak diduga...

Thành viên VIP

Semoga ade rezeki sis yee .. saya doakan semoga sis merasai pengalaman mengandung melahirkan dan membesarkan zuriat sendiri .. 🥰

InshaAllah. Jangan stress stress. Percaya perancangan Tuhan. Banyakkan bersedekah inshaAllah Tuhan turunkan rezeki secepat mungkin.

Inshallah sis , rezeki tu ada cuma cepat atau lambat je . Banyak kan bersabar ye . Semoga hajat sis termakbul jugak satu hari nanti 😊

5y trước

Aamiin

Insha allah ssmoga awak pun bakal merasai nikmat mengandung dn melahirkan baby...semoga allah memudahkan segLa urusan awak nanti

Sama la kita sis hari² tengok dalam hati kata bestnyaaa..semoga kita sama² merasai detik ni suatu hari nanti

5y trước

amin inshallah

Thành viên VIP

Aamiinnn smoga apa yg dihajatkan dimakbulkan . Jgn putus asa mintk doa ,Allah bgi pada waktu yg tepat . Keep positif 😊

Amin. inshaallah sis. dengan izin allah. mungkin satu hari nanti sis akan menimang cahaya mata sendiri. amin.

5y trước

amin . inshallah .. semoga setiap kata² menjadi 1 doa yang akan dimakbulkan allah ..

In shaa allah.. Rezeki tu anak ada dalam masa terdekat . Semoga sis sabar dan jangan putus berdoa.