6 Các câu trả lời

saya melahirkn ank2 sy x pernh x kena induce😂 agk2 xde bantuan induce tu dh lama caezer.. saya ada 4 org ank 3by 1 gl, semuanya x pernh keluar tanda.. cuma sakit pinggang manja2 gitu..cukup date edd masuk wad.. lps tu on ubat.. skjp je dh rasa sakit contraction😂.. ank no 1 n 2 je yg lmbt keluar mmg kena tahan sakit berjam2..tp x lebih dri 12j.. yg no 3 dn no 4 on ubt bersalin kjp juga mayb time tu sy amalkn minyak kelapa dara.. now i 🤰no 5 😊.. harap2 adalh keluar tnda nti..

Lain org lain kesan inducenya.. Mcm saya anak first ubat tak ada apa2 effect pakai belon baru ada bukaan.. Tapi better bykkan berjalan dan aktif lepas masuk ubat atau belon.. Baru cepat bukaan.. Nak elak czer insyaallah.. Semoga dipermudahkan

mybe ikut org jugak...sbb anak first dulu 10 hari overdue...and induce 3 kali ubat sekali belon...langsung xdak progress 2 cm ja smpai sudah ...last sy minta czer ja...sbb langsung x dk sakit...yg sakit nya bila diseluk utk check bukaan...

ikut badan orang induce ni.. Sy baru je selamat bersalin 3/8 hari induce on ubat tapi jalan bukan 7cm selama 14jam akhirnya emergency cazer..

bukaan 7cm saja je slme 14jam ke

Semoga dipermudahkan urusan ya 😊. InshaAllah doa semua selamat. Sy pun ahad ni kena warded sbb GDM on ubat .

Lain org lain pengalaman. Semoga dipermudahkan segala urusan kita. Aamin ya rabb

Inshaallah dipermudahkan..saya diberi pilihan induce atau czer..sbb baby besar dan kena bersalin awal. So amik czer.

Câu hỏi liên quan