10 Các câu trả lời

sy scan 2kali scan d swasta 6minggu dan 8minggu masih belum nampak dokter ckp kemungkinan baby kecil, masa buka buku 10minggu hari tu dokter scan juga masih blm nampak baby dan jantung, smlm kandungan 11minggu 6hari sy keluar darah sikit terus pegi emergency doktor scan baru nampak baby dan jantung skrg usia kandungan dah 12minggu, Alhamdulillah baby aktif, sis jgn risau fikir positif jak, klu blm nampak kemungkinan baby masih kecil

Separutnya 10w dh nampak, saya scan 8w dh nampak and dengar jantung baby. Dan normally kalau x nampak jantung baby, doctor akan suruh dtg scan balik dalam 1-2weeks. Sy suggest u pergi klinik lain utk scan balik dalam masa terdekat ni nak check baby’s growth, should be 10w tu dh nampak ya heartbeat baby. Semoga Allah permudahkan urusan u.

baik . terima kasih ya🤗🤗

Saya scan 9 week 2 day dah jelas dengar degupan jantung baby.Saya pegi klinik swasta.Cuma bayar rm40 jer.Alhamdullilah doktor ukur besar baby tepat dengan kiraan tarikh last period saya.Seeloknya mommy pegi klinik swasta scan.Supaya mommy dapat kepastian dan tak fikir yang negatif soal baby dalam kandungan

betul tu. x perlu tunggu. kalau ade rase curious pegi terus scan kat swasta janji kita tau baby OK

Sy scan 10w 5d dh nmpk kantung n heartbeat. Alhamdulillah syukur. 10w patutnya dh nampak mamiii..tkpe nnt cuba scan lg dh besar sikit.

saya 7week dah dengar heartbeat sendiri .. then gi kk 8week betui ada heartbeat tu . just rasa dengan jari je huhu

Wah bestnya zmacam mana cek pakai jari sis ..

Sy scan 8w dh ada heart beat..awak 10w sepatutnya dh ada tu..awak cuba pegi klinik lain scan..

lambat lagi appointment tu.. minggu depan g klinik swasta scan lagi ada degupan jantung ke tak..

baik. terima kasih ya

sya.. 9week.. scan dah dpat degupan jantung... cuma dri segi saiz.. baru 8 week..

Should be 10w dh nmpk janin & fetal heart. Masa scan ada nampak tak?

masa scan belum nampak degupan jantung lagi ..

tapi baby besar ikod tak saiz 10w tu?

Câu hỏi liên quan