7 Các câu trả lời

saya gdm on diet control 26/7 27 masuk obat tak jln 28 /7 masuk obat tak jln jugak 😅 lepastu tu masuk balon tak 3kali obat 1 balon jalan masih sama 2cm dikarna kan saya nak bersalin normal dekat seminggu kat ward 🤣 doktor cakap selagi bayi dalam perut sihat tkde masalah semua insyaallah boleh normal last sekali 31/7 doctor pecah kan ketuban + drip akhirnya keluar bby girl dengan berat 2.88kg

saya edd 24/8, tapi dr suruh masuk hospital 20/8 sebab takut baby besar. masuk induce 2x. alhamdulillah dapat bersalin normal dan saya ambil epidural. tenang sangat bersalin alhamdulillah🤲🏻🥰 semoga dipermudahkan urusan sis❤️

Saya serah diri 17/8, cek bukaan ada 2cm, 18/8 dh 4cm, terus g LR jam 8.30am, tp smpai jam 9.30am xde contraction kuat, then doc pecahkn air ketuban, still baby x mo kluo, 10.30am induce drip, 12.30am baby boy keluar dgn berat 2.47kg..

sy anak 1st thn lps n thn ni dua2 gdm on diet control. tp sy x pernah serah diri sbb tanda bersalin sume dtg sendiri. anak 1st masa 38w+. anak 2nd bln 6 aritu 37w+

Edd 28/8, kena serah diri 27/8 🥲 skrg ni cuma rasa perut mengeras je, gdm on diet. Harap dipermudahkan sgala urusan

saya patut serah diri masa 3/8 tapi baby plan lain🤭 dia nak keluar 1/8.. tak nak mommy kena induce kot..

sy serah diri 21hb.. baby lahir 22hb .. alhamdulillah

sis kena induce ke?

Câu hỏi liên quan