7 Các câu trả lời

saya haritu smpai kena warded sbb sakit perut sgt3 pstu dktor ckp kes sembelit ni😅.. dktor mmg pesan sruh bnykkan mkn sayur hijau, buah and minum air masak klu xnk sembelit. mmg lpas kluar tu saya make sure mkn syur hari2 (dlu mmg xsuka mkn syur, skrg pun telan je syur tu.. xnk dh kena sembelit).. pling elok minum air masak bnyk2.. mmg akan kerap nk g kencing, tp okay la drpd kena sembelit.... ☺️

ok sis. tq ya. moga kita smua dipermudahkan sepnjg hamil smpi bersalin. amin

Sy bru nk msuk 5 bulan, pon prnh rasa mengeras bawah tu. Ad yg ckp sbb baby makin besar dan nak berpusing sbb tu rasa. Tpi kalau sakit tu smpai menganggu better pegi check trus ye

ok suda. tida sakit sda. mungkn sebp yg tida dapat melabur sja tu sakit. sembelit teruk ni

Baring mengiring, and minum air masak. Kalau mengeras tu hilang lps baring mengiring, tu mybe braxton, tp kalau tak and smpai sakit sngt2 tu better gi klinik.

VIP Member

Saya start keras & sakit masa 35 weeks. braxton hicks. untuk tak sembelit saya makan supplement probiotik, boleh bantu penghadaman & melawaskan.

probiotik? ok terima kasih

sy bykkn minum air masak , mmg tak sembelit , tp selalu kencing pulak 😂 sbb tkot selalu sembelit nnti jd buasir pulak ,

sy bykkn minum air masak , mmg tak sembelit , tp selalu kencing pulak 😂 sbb tkot selalu sembelit nnti jd buasir pulak ,

air mineral sasa sy mnum.

Pagi2 sis mnum air sejuk,,kasi kejut skit usus😂cnfirm akn sakit perut membuang

Câu hỏi liên quan