14 Các câu trả lời

Saya beli je sis, saya byk tgk posting kat sini. ambil komen ibu2 brg apa nk beli. Buat masa skrg saya byk settlekn brg babg yg kecil. Next month in sha Allah brg baby yg besar. Bulan satu lagi beli brg maknya pula sbg persediaan nk masuk hospital. Percayalah setiap bulan tu terisi nk lengkapkan brg je. Nak2 tgh ekonomi x stabil ni, lagi lah nk berjimat. Beli time sale berbaloi.

Boleh dah tu awak. Beli sikit2 nnt semua complete by 8 month. Awak beli je senyap2 x yh bgtau sapa2 pun. Hanya suami dan awak yg tau awak beli brg baby nie. X perlu pun bgtau friends / family member. Nnt ada je yg dorg ckp bukan2.

sokong jgn kasih tahu kalau nak beli apa tu sbb mulut manusia nie kita tak boleh tutup mcm tu dorang komen nnti

sama lah saya, beli start 18week lagi haha tp beli semua senyap2 brg sampai saya ambil bawak masuk bilik simpan terus 😂 skrg baru 19week, masih survey2 lagi barang, next week nak tgok gender harapnya baby bg kerjasama 🤭

yekee ok baikkk

Sya start baby 4bulan dah beli brg baby skit2.. stiap bulan beli skit2.. And now dah sya sda 35minggu brgan baby smuaa dah lengkap.. skrg hnya fkus utk bersalin dan keprluan lpas bersalin shjaa...

Beli la set berpantang UmmiAlya.

Boleh je...beli sikit² nnti xde la terkesan sgt..mksd nya klau bli last minit nnti bnyak la kna beli n kluar duit. Lgi 1 mommy pon msti xlrt dh nk jlan bila perut makin mmbesar. ☺️

TapFluencer

Hi mommy. Boleh beli dah sikit² . Dah second baby kadang kala dah tak banyak beli. Sb ada orang guna balik barang yang 1st baby punya. Moga dipermudahkan ya mommy.

saya da masuk 6bulan. brg2 baby sy start beli skit2 dr usia kndungan 4bulan. tu pun beli sorok2 xnk bgtau mertua dgn kwn2 sbb xnk diorang ngata bukan2.

Sy pon beli awal2. Sbb xde la rase duit abes segedebuk gitu. Lg satu bile da sarat, sy mmg tak larat nk keluar. So mmg suke setel awal2..

sy pon dh beli sikit ni. sbb bimbang tggu2 nt duit terpakai. lebih baik bt yg penting. biar la org tu.. org skrg sk bt keje2 tuhan.

👍👍

Beli je 🤗 time ni tengah banyak energy nnt tunggu hujung makin cepat penat dh mls nk jalan pilih barang . Happy shopping !🥰

Câu hỏi liên quan