2 Các câu trả lời

saya pun haid x teratur tp selalu catat hari haid saya Alhamdulillah last period 23hb .10 smlm try upt dble ini samar² juga MCM sis...saya tggu LG seminggu / 2 minggu dble cek and buat buku pink .tp skrg saya dh ambik folic asid beli kt farmasi. Semoga kita sama² dipermudahkn Dr awal hingga akhir Aamiinn

alhamdulillah. saya pun selalu catat. last period saya 22/10. saya dah check upt dua kali. dua2 naik double line. semalam dah pergi klinik, nak confirmkan je. cuma tak scan sebab masih awal lagi. alhamdulillah memang positif. semoga dipermudahkan juga semuanya..

tggu je seminggu dua lepas sis rasa dah lewat period baru gi scan 🤗 nanti kalau doktor tanya bila last period, mention je period tak teratur , kalau ingat tarikh, bgtau . kalau tak ingat just kata tak ingat. nanti doktor akan bagi anggaran usia kandungan ikut saiz nanti

terima kasih. saya memang selalu catat tarikh. last period saya 22/10. saya dah check upt dua kali. semalam dengan hari ni. memang naik double line. alhamdulillah.

Câu hỏi liên quan