3 Các câu trả lời

Tips untuk naikkan rasa nak bersama selepas bersalin adalah dengan berbicara secara terbuka dan jujur dengan pasangan tentang perasaan anda. Berkomunikasi dengan baik, saling memahami, dan memberi sokongan emosi kepada satu sama lain dapat membantu memperbaiki hubungan intim. Selain itu, penting untuk memberi masa yang mencukupi untuk pemulihan kesihatan fizikal dan emosi selepas melahirkan sebelum mula menjalin hubungan intim semula. Jangan terlalu terburu-buru dan berikan ruang untuk diri sendiri dan pasangan untuk menyesuaikan diri dengan perubahan selepas bersalin. Jika masalah ini terus berlanjut, pertimbangkan untuk mendapatkan bantuan daripada kaunselor perkahwinan atau pakar kesihatan seksual. Selamat mencuba dan semoga hubungan anda semakin erat dan bahagia. https://invl.io/cll7hzz

Sama lah saya. ☹️ rasa macam tak dapat pun takpe. tp kesian pula kat suami. anak dh 4 bulan. taktahu la mungkin sbb penat jaga anak / anak meragam/ buat kerja rumah agaknya. tapi kalau suami balik keje selalu dia akan tlg jaga anak. hehe

sama anak saya pun dah 4 bulan. ni mesti baby februari haha. ye wak. saya pun kadang tak kisah pun kalau tak bersama. kesian kat suami je

Banyak g ibu2 yang rasa macam tu Saya pon Kena banyak foreplay

kadang rasa macam terpaksa je hahahahah tapi hmm berdosa tak ekk hahahahahha awak ada makan apape ubat ke jamu ke