22 Các câu trả lời

sy pon due date bln 4.. 13/4 tp bpe kali dah kne scam gan baby sakit sakit sudah nya xbesalin jugak hihi saja nak bg mama n papa risaw kelang kabut..baby no 3 lain sgt dri kakak gn abg die .jrk 9 yrs dri abg die no2. skrg memg xlarat jalan kdg2 ampu perut bdn xsdp jalan pon pelan je ..puasa pon sy xleh puasa.klu x baby megeras.pert tegang perut masuk angin sampi seram sejuk bdn.. pingang pon sakit. memg xlarat sgt

saya due 30/4 rasa berat dah perut jalan lama pun tak larat dah. perut jenis kecik org selalu tegur sbb saya jenis kurus tinggi. tp bagi saya besar dah ni saya ja nampak. bukan jenis pakai baju ketat tula tak nampak besar kot. penat sangat rasa nak baring ja dan mandi sehari 4/5 kali sebab rasa panas. rambut cepat ja beminyak. dahla kerja penatttttt😌🤣

sma geng😇

Saya due date 4/4 ni , sekarang dah 39 minggu dah . Sarat sungguh nak jalan x larat . Lepas tu sekarang selalu jugak kena BRAXTON HICKS . So kena selalu alert bezakan BRAXTON HICKS , sebab dugaan mengandung kali ni baru kena BRAXTON HICKS , mengandung sebelum2 ni x pernah kena .

sy 15/4 ...sama jugak sakit dh dekat laluan tu...Dr kata kepala baby dh masuk jalan dia ..nk tido bngun berjalan semua nya sakit2 dh...sy MMG jenis anak lahir cepat no 1 terlalu awal 31weks 5 day no 2 37wekd 5day..harap2 si baby lahir 37 jugak lah ikot Abg dia😊

Sy 1/4..harini 38 minggu 6 hari..tapi pg td pkol 4 dah start rasa contraction..pkol 5.30 lepas kencing keluar darah..siap2 terus g hspital..cek dah bukak 2 cm..mudah mudahan hari jumaat bulan puasa yg berkah ni Allah permudahkan bersalin..

Alhamdulillah 🤲🏻 sy due date 3/4 blm ada tanda² lagi.. harap bby keluar sebelum tarikh 🤧

27/4 due bersalin ank no 3 tapi harap kluar sblom raya 😅 bawak perut tu okey je, biasa lh sakit ii tu... tpi time nk solat tu , sy solat ddk... x larat nk bngun dri sujud tu... perut besar , senak perut dibuat nya, nk termuntah

sama due sy. skrg mcm belum Ade lgi tanda² baby pun mcm msih aktif gerak² dlm perut ni, Tak tau lgi mcm mane tanda² mklum first mom.... hm

saya due bln dpn 21/4..tpi doc admit msuk wad 20/4 klau xbrsalin lgi sbb ada gdm ondc..mmg xlrat dh pon bwa prut usung snasini..brtbhlh..kna kuat..sya skrg dh 36 mggu 1hri

28/4 due bersalin ank no 4. .Harapnya kalau nk keluar awal pon bia sebelum @ selepas seminggu raya . .kalau tidk lama nk tunggu utk urut lepas bersalin. .😫😅

sama la due kita..semoga dipermudahkan segala urusan

Sya 1 April dah serah diri kat dewan bersalin 38w ,doakan sy cuba bersalin normal doc kata. Dn skrng dh mula rasa keras dn tk sedap perut ni.

9/04...rase tak selesa sgt daa ni..tdoh duduk...kalau baring tak selese....kalau ikot kan anak no 1 gan 2 overdue....kli ni tk thu laaa

Câu hỏi liên quan