45 Các câu trả lời

27/1..Hari2 ckp dgn baby suruh ikut due. Sb keje kt negeri lain. Pjj dgn suami.. Suami keje pn kt negeri lain.. Kitorg kg yg sama. Plan nk bersalin kt kg. Nak ambik cuti 2 minggu awal sblm tarikh due. Kat sini keje duk rumah bujang. Harap sgt dipermudahkan & boleh bersalin berpantang di kg ☺️

saya first mom due 20/1/2023..semoga dipermudahkan untuk bakal ibu sekalian.Alhamdulillah sepanjang mengandung tiada alahan dan masih bertenaga boleh bekerja sampai skrg...scan baby boy

Saya 21/1/2023 yeayyy bestnyaaa good luck mummy smua semoga urusan kita dipermudahkan utk berjumpa permata hati kita tak sabar smbut org baru tahun baru 🥰❤️

Saya due date 14/1. Tapi sebab ada gdm on insulin kena serah diri 30/12. 31/12 kena induce.. so tak tahu lah baby ni jadi baby 2022 atau baby 20223 😂

saye due 8.1 ank 2nd 15.12 dok berangan je nk brsalin 15.12 bg same dgn kakak dia https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 group hamil 2023

Saya 😆 birthday saya 7/1/97 baby edd 17/1/23.. kalau ada rezeki ayah dia hari hari cakap nak baby lahir sama dengan mummy dia, boleh sambut sekali ☺️

heheh sy mcm sy tp tulah due 20. besday sy 26. heheh

sya 7/1 tp xrsa akan besalin ikut due .. sbb msa 33w3d dh cocok 4dexa jln pn dh buka 2cm .. skrg dh start cirit birit baby kerap mengeras

saya tk de birthday yg sama.. cuma excited sbb anniversary ke 5 11/1.. baby due pula 16.1 jadi rse nk baby tu kuar awal mse anniversary

paling best birthday kakak sendiri 8.1. then anak dia 8.1. then sy dpt due date sama birthday akak sy dn anak dia🤣. 8.1

@husna nervous🥺🥺. walaupon dh 2nd baby

Saya birthday 16/1, due pulak 13/1, anniversary ke-3 24/1. Hehehe. #babyjanuary #firstbaby #firstmom ❤️

tahniah mummy sambut sekali 3 ye 😍😍😍