12 Các câu trả lời

mgkn leh cuba teknik duduk kt gym ball tu doc pakar sarankn, leh jg search utube how to induce labor at home fast(labor inducing exercises at 39 weeks) by fearless momma birth. ramai komen menjadi dan cepat bersalin lps buat exercise tu.. sy baru nk masuk 36 mgu masih kje nt 37 mgu baru stat cuba exercise tu bila da stat cuti rehat kt umh

saya skrng 34 weeks.. hari2 mnum air kelapa sbb suami jual klpa tapi xad la jdi tnda2 nk brsalin... cuma baby jdi aktif lpas mnum air kelapa.. bagi saya la... mngkin bdan org brbeza penerimaan

tak pernah dengar pulak air kelapa boleh cepatkan proses bersalin. saya dr first trimester pun selalu minum air kelapa. skrg 36w+ harini pun minum air kelapa hehe

Tulah pasal haha..nak pergi cari air kelapa muda pun satu hal juga 🤣

Sama sis, saya 38w3d masih belum ada bukaan, sakit sakit biasa je huhu, semoga kita dimudahkan urusan bersalin segera. Amin

rambut jgn diikat klau dh ad rasa kontraksi.. bnyk kn berjalan, klau nk cepat try jln kaki pusing satu mall 😅

sya 39week rajin minum air kelapa tpi bby blm mhu kluar smga dlm minggu ni kta bersalin dn di permudah kn amin

amin 🥺❤️

Saya minum air kelapa sbb nak cptkn proses bersalin tpi sampai skrng tiada tanda2 lagi, dah 38w

TapFluencer

Berdasarkan adat Cina, air kelapa untuk membersihkan air amniotic or air ketuban

jalan itik, squatting org ckp dapat tlg mempercepatkan bukaan

Jalan itik tu pernah buat sekali je..sakit dia tu 🥹

Saya mnum hari2 pn belum bersalin 😅 da 39 minggu 😂😂

Laa yeke 🤣 baby selesa sangat dalam perut haha