3 Các câu trả lời

Saya hb cantik dari awal, amalkan buah buahan fresh. Jambu batu, delima, oren, buah naga, tiap2 hari saya akan makan salah satu buah ni. Lagi satu amalkan kekacang, kurma dan kismis sebagai snack sis.Makanan tambahan mcm pati2 tu saya tak berani amik, sbb nurse kdg psan jugak takut kandungan gula dia tinggi. Sis try amalkan, kdg kalau sayur saya suka bayam je, masak tumis air, kalau boring beli sawi, hehe, makan tu je sis, insyallah. Susu saya tak suka sngt, kdg minum kdg x, saya beli jugak yg goodday punya kotak je, minum tutup hidung. hihi

Ubat dr klinik dh memadai sis.Itu pun dh cukup.Yg sis kena atur,adalah cara pemakanan sis shaja.Dr segi pengambilan mknan sis,buah-buahan,sayur-sayuran,tenusu,kabohidrat,mknan yg ada zat2.Itu yg kena seimbang&teratur.Itu yg penasihat dkt klinik bagitau sis.

saya makan maltofer & vit c je. selain tu pati delima. and byk makan buah2 dan sayuran tu semua ad khasiat semula jadi. susu plk dutch lady fresh milk je. jaga makan makan sihat2. no fast food. no manis2 sgt. insyaAllah baby pon sihat 😊