7 Các câu trả lời

macam kes adik sy. scan 32w. result keluar ada yg saiz 28minggu, iugr. baby xnak membesar kt dalam kandungan. berat 1.4kg ja. 35w2d adik sy admit wad, induce. baby dia lahir berat 1.9kg. sejam ja masuk incubator.. Semoga dipermudahkan urusan bersalin awak nanti. manatau kot2 nanti mcm adik sy. alhamdulilah dipermudahkan semuanya, admit and discharge macam org lain 2,3 hari ja🤲🤲🤲🤲 awak minum je anmum tu ya. tp make sure xda gdm.🤗 kuatkan semangat 💪💪💪

insha'allah pasti. sama2 kasih 🤗🤗🤗

kes kite sme. tpi 38 mnggu scan pakar, bby still 2 kg je . trus induce belon petang smlam.. ptg harini kalau tak jatuh akan doc akn cbut, tapi alhamdulillah pagi ni dh trun darah. doakan sy senang brslin lepas ni.. dan didoakan kputusan sis pum akan lebih baik.. sy pum dah macam2 ambk mknn protein dengan air susu. tapi kputusan ttap same.. sis amalkan je makanan protien tu ap smua.. mane thu dekat sis nnti berat bby naik.. aamiin2 smga dprmudahkn urusan..

Alhamdulillah.. bby berat normal 2.52 kg.. kuning pum xde. klau xde msalah. esk dh bleh balik..

Sy hari tu 30weeks 1.3, 34weeks 1.8, hari ni refer pakar 35weeks dah 2.1kg. Alhamdulillah pakar kata ok. Sis makan je banyak2. Sy lepas doktor cakap baby macam kecik tu memang sy makan banyak2. Dah tak hirau berat sendiri naik. Asalkan baby cukup berat. Susu tak tinggal. Ada yg bagi tips makan coklat dan aiskrim jugak

Terima kasih awakkk lega saya..saya makan je ni apa apa hehehe

sy baru je smlm dr pakar scan berat bby 2.3 je..sy dh 37weeks tp bby mse scan mcm 34weeks..jd 1/7 kne serah dri utk induce..due 19/7.. doakn sy

Saya minum anmum setiap malam dan makan makanan high protein. Baby dari 1.5kg - 2.2kg dalam masa 2 minggu. Semoga dipermudahkan

Saya da beli anmum da smlm hehehe tq awak

susu sy blh mnum sus hl je sbb gdm..tak apa lh semoga bby sihat n selamat semua..amin

tak pasti blh ke tak sbb kne tnya dr dlu..biasanya dr ckp susu tu semua ada gula xblh..

banyakkan makan protein untk naikkan berat baby

Baik awak tq

Câu hỏi liên quan