15 Các câu trả lời

Hi, sy pun baby mei juga.. skrg da 17w masih xrasa baby gerak2.. da tnya dgn Dr, dia maklum biasa mommy yg kurus2 je cpt rasa pergerakan baby tu.. mummy yg agk chubby ni lambat sikit rasa sbb lapisan kita tu tebal agknya 🤣

saya kurus Pon belum rasa lagi baby gerak kadang ii je rasa

sy masa prgnnt 1st n 2nd 4bln mmg xnmpk apa lg.... tp mmg cpt rsa perakan baby, yg 1st tu 3bln da rsa grak2.... skrg prgnnt 3rd, perut bukan main lg...4bln mcm 5bln...😅 otot perut da longgar bak kata org..

Hi mommy saya pun due mei.. 4bulan+ skrg.. perut mcm buncit kenyang jeee.. kkdg insecure org dok ckp2 perut tk nmpkla apela😂🤭 tp jnji pi scan dekbaby ok🫰🏼

baby bump dah ada tp saya n husb ja yg boleh tengok hihi. sbb kalau keluar suka pakai baju besar, kdg orang tegur saya makin kurus. pdahal kat perut ni dah timbul😂

saya pon dah masuk 18 week masih tak nampak baby bump lagi. Kalau baring pon perut masih flat je. Kadang risau bila orang selalu tegur pasal perut tak nampak lagi

sy amek gmbar perut stiap mggu. mmg stiap mggu nmpk perubahan makin besar. now 15week perut dh tegang kadang rasa denyut2 dh perut

sy due bln 5..da nmpk baby bump...skrg usia kndungan 14w.. sy dlu anak ptama sllu nya x brapa nmpk.. yg kdua ni ketara..

sy 2bulan lebih dh nampak baby bump😅..sbb anak no 2 doc cakap..tp atas momy jgk la..sebab tak semua sama

sy skrng 17 week pun lum nmpk pape lagi...mcm biase je..tp klw pgg perut trse grak² halus

Sy pm dh msuk 4 bln,tpmlm bru rasa keras dan cram bhgian bwah perut..normal k tu?

sama la perut keras dan kram kat bahagian bawah perut 4bulan jugak