5 Các câu trả lời

Sis tak perlu pun consume minuman2 tambahan, yg konon nya boleh naikkan hb apa semua tu. Takut dari tak ada GDM ada GDM pulak. Amalkan buah buhan fresh ya, yang boleh membantu naikkan hb, mcm jambu batu, oren, delima ap semua. Ini pendapat saya ya😊. Try makan buah2 fresh, kalau nk susu ke ap, boleh tngk Mcam HL ke ap. Insyallah bagus untuk kita dan juga baby✌️

ya, Kalau mcm anmum ap tu tak pe sis, jgn yng pelik2, Saya pun minum HL je. Alhamdullilah okey jee😊

pada pendapat saya tak perlu consume semua tu, Dr saya pesan amalkan pengambilan real foods. jangan mudah terpengaruh dgn feedback. lagi 1 susu utk ibu mengandung pakar pemakanan tak sarankan utk minum, sebab ada kandungan gula yg tinggi. boleh ganti dgn susu fresh, low fat atau calcium tablet klu alahan dgn susu. hanya sekadar pandangan shj ye 😊

saya pernah amalkan calla milk dulu sis. Dorng kata tkde gula putih. saya pernah buat air letak ais, pastu hujung2 minum ad mcm gula putih tak larut. sya skrg minum fresh milk je.

2 kli minum air gula tk sngkut. 3,4 hri sblum minum saya jaga makan, kurang mkn manis. jdi sya tk sure air tu membantu ke tak sbnrnya 😅

consume ubat yang kk bagi je kalau saya. kalau nak minum susu, pilih yang rendah lemak, rendah gula semua tu. yang lain2 tu tak payah la.

pendapat saya, tak perlu pun semua tu. amalkan pemakanan sihat pun dah cukup sebenarnya. 😊

Câu hỏi liên quan