8 Các câu trả lời

iya tarai macam yang saya guna macam ni partama saya cik 1 lain saja masa saya baru 4 mingu 1 lain saja saya sudh pi hospital basar pon mala saya di bagi obat2 tan saya pi klinik kasihatan kana bagi lagi obat2 tan juga sakali saya masuk pigi bilik tampat saya biyasa cik masa mangandung diuarng nampak saya lila diurang suruh daftar upt di makmal sakali cik positif mangandung 6 minggu sudh saya macm tak parcya saya bali lgi tis upt baru sakali saya cik allhamduillah positif mangandung

klw line kedua tu kluar dlm msa kurg dri 10minit, mksdnya ad hrpn po+. tp klw line tu klr sehari atau dua hri slepass test, then u tgk blk test tu bru ad second line,sllunya akn dianggap evap/invalid sbb test dh kering dn line tu klr sndiri

Positif tu sis. Saya dulu pakai upt ni juga. First try dpo 9 dapat lagi samar dari ni. Then lepas 3 hari repeat test line dah makin terang ☺️

try check 1 atau 2 minggu akan dtg lg sis. sy nampak mcm kabur yg line 1 lg. tp mcm ada harapan pregnant juga tu. positif tu

ada harapan ya sis.. doakan saya ya.. itulah.. saya fikir itu evap line. sbb warnanya mcm kelabu.. tp mgkn samar2 kot line nya.. terima kasih sis☺️

kalau ada line even samar2 mcm tu pun da kira positif..try cek lagi seminggu

Hopefully ada rezeki..doakan saya sis.. terima kasih☺️

sis, line tu muncul berapa minit lps sis celup?

sis try pkai brand lain...nampk ni mcm ade

try cek lg