36 Các câu trả lời

sy scan 17week3d alhamdulillah nampak dah gender harap² btl lah 21week nak scan untuk perkembangan . 27week detail scan pulak untuk buat 5D hehe

baru scan 2/3 ary sblum raya ...baby twins rupanya...gender blom tahu..mungkin awal bulan 9 due date

time saya check up tuk review gdm..saya tanya doc knpe bangun dlm 2/3 hari waktu pagi saya rasa sakit dlm 30 min ...so doc pon scan la..cukup 4 bulan ary tu baru saya tahu yg pregnant twins...doc pon terkejut dan trus antar ke hospital scan detail lagi...kalau saya x ckp sakit maybe x taw lagi smpai la scan time 5 bulan ..skrng saya 5 bulan ..setahu saya 10 weeks dah boleh nmpk...maybe doc sblum ni x perasan

dh buat detail scan.. nampak baby boy, harap² betul la kluar boy.. dh ckup sepasang Alhamdulillah boleh rehat lama skit🤭🤭 due 18/9

Belum scan lagi.. kita excited nak tau tp husband kata nk surprise.. klau nk scan gender scan laa tp xyah bgtau dia katanya 😅

due sy 13/9. scan haritu bby girl. harapnya tkscam la 🤣 sbb nk beli baju gegel2 ni. kn tiber2 kena prank , kluar2 laki 🤣

Saya scan dekat Sonobee masa 21 weeks sekali dengan buat details scan. Alhamdulillah baby sihat. Nampak jelas baby boy 🥰

Sy buat details scan isnin lepas and time tu pun 22 minggu. time details scan tu boleh tanya Dr tengok gender sekali 😊

sy scan nk check bby ok tk sbb sy tk sihat.. sekali dh nmpk gender.. Alhamdulillah.. harini scan kt kk plk..

Saya due 22/9 .. dah scan gender kat sono bee … rm18 ja .. tp cuma check gender saja … mmg jelas nampak babyboy

sama la kita.. tapi sy buat detail scan kt sonobee murah je rm88.. terus dia tunjuk bebird dia sebijik mcm ni🤣🤣 due 17/9..

due 2/9, haritu scan nmpk 3 line, katanya girl, hehe x kisah boy or girl yg pnting sempurna & sihat💓

Câu hỏi liên quan